Індивідуальні меблі

Виробництво ексклюзивних меблів.

Індивідуальні меблі

ДОМОСВІТ також представлений величезним меблевим цехом, саме з цього сегменту в 1988 році почала свою діяльність компанія. Цех маю окрему виробничу лінією, так як виконує замовлення з виготовлення меблів у великих обсягах – як величезні потокові серії, так і суто індивідуальні замовлення.

Меблі ДОМОСВІТ – це найрізноманітніші і унікальні моделі, немає обмежень по можливості виконання, вибору матеріалів, кольору або фурнітури. Меблевий асортимент величезний і не обмежений – кухня, шафа, передпокій, спальня, ванна або дитяча кімната, офісні меблі та багато іншого … список можна продовжувати довго. Ми з інтересом приступаємо до будь-якого проекту, створюємо унікальний меблевий гарнітур суто для його господаря, щоб підкреслити особливу особистий простір в будинку.

Якісні вироби з майстерною огранюванням – це дерев’яні меблі. Меблі можуть бути як повністю з масиву дерева, так і комбінована – корпусу з ДСП або МДФ, а лицьова частина прикрашена фасадами з масиву. На виробничій базі ДОМОСВІТ успішно працюють і доповнюють один одного столярний і меблевий цехи, тому дерев’яна або комбінована меблі для нас не проблема, а для клієнта зручність плюс економія. Фасади постійно оновлюють свій модельний ряд, наш асортимент пропозицій величезний. Здавалося б дрібниця, але вдало підібрані додаткові елементи абсолютно змінюють весь зовнішній вигляд виробу, тому певна капітель або карниз змінять меблі кардинально.

ДОМОСВІТ один з перших виробників на ринку України, хто почав виготовляти дерев’яні меблі з радіусними фасадами. На виставках такі меблі врівень з відомими італійськими марками це свіжо, цікаво і незвично. Такі меблі завжди виглядають статусно та багато виглядає.

Меблі на замовлення розробляємо за готовими дизайн-проектам наших клієнтів або створимо разом з нашими дизайнерами. Другий варіант дуже зручний – з клієнтом працює не тільки дизайнер визуализатор, а ще й досвідчені технологи практики, які не просто намалюють красиву картинку, а й відразу підберуть та порекомендують практичну, зручну і безпечну модель меблі. Меблі,що ми виробляємомо  гармонує із загальною стилізацією квартири і добре вписується в Ваше повсякденне життя. Кожна деталь, розташування вбудованої техніки, колір фурнітури або стекол заздалегідь продумано і реалізовано так, щоб Вам було зручно і комфортно.
Індивідуальна дизайнерські меблі від ДОМОСВІТ здатні задовольнити високі вимоги нашого клієнта.
Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо Вам в придбанні меблів на замовлення. Ми супроводимо Ваше замовлення від ідеї, до здачі «під ключ». Якість, естетичний вигляд, надійність і оперативність у виготовленні гарантуємо. Меблі тепер не проблема… тепер це – радість від придбання найкращих меблів для вашого будинку в ДОМОСВІТ.

Перейти в каталог

Ознакомьтесь с нашими позициями.

Наш досвід роботи багаторічний, а технології на власному виробництві найновітніші. Досвідчені творчі співробітники підбирають тільки сертифіковані матеріали для ідеального варіанту кожного клієнта за прийнятною ціною!

Консультация

Экспертов Домосвит

Перед тим як замовляти виріб, ви отримаєте безкоштовну консультацію з усіх аспектів продукції. Безкоштовна консультація вбереже вас від необдуманих рішень і витрати зайвих коштів.