Різне

Всі пропозиції в одному місці

Різне

Основними напрямками діяльності ДомоСвіта є – виготовлення вікон, міжкімнатних дверей, меблів, сходів. Але іноді неможливо уявити встановлені двері без супутнього плінтуса, вікно без зручною обсадної коробки і підвіконня в тон, сходи без крокуючих з господарем по сходинках стінових панелей, а як же поставити меблі і не закрити порожню нішу аналогічними фасадами? Звичайно, все це можна і не встановлювати, а зупинитися на чомусь основному, але завжди зручно довіритися в руки одного професіонала, а не витрачати дорогоцінний час на пошуки декількох, дуже вигідно замовити все в одному місці, при цьому отримавши хорошу знижку при оптовому замовленні і особистого дизайнера інтер’єрів без додаткової оплати!

IMG_0936
IMG_2526
IMG-a37f462e2547c3590cad1ded09f5188e-V
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Стеновые панели на сайт-3
Плинтус 3
DSCN4588
DSCN4571-2
image-0-02-05-5ef246b52bb78a51c218d34a4f5788de5cda5154c0b3196d73ed1e8fedbc0a80-V
Стеновые панели на сайт-3 (1)
previous arrow
next arrow
IMG_0936
IMG_2526
IMG-a37f462e2547c3590cad1ded09f5188e-V
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Стеновые панели на сайт-3
Плинтус 3
DSCN4588
DSCN4571-2
image-0-02-05-5ef246b52bb78a51c218d34a4f5788de5cda5154c0b3196d73ed1e8fedbc0a80-V
Стеновые панели на сайт-3 (1)
previous arrow
next arrow

Через те, що ми виробники з великою технічною базою, в нашому розташуванні величезний замкнутий цикл виготовлення найрізноманітніших виробів, з нами працювати зручно і вигідно.
Кожен виріб може бути виконано з будь-якого відповідного або бажаного виду деревини, можливе виготовлення в будь-якому розмірі або кольорі.

Завдяки тому, що ДОМОСВІТ – це величезна столярне виробництво, віконних конструкцій фахівці виконують все необхідне огранювання. Гармонію і завершення образу вже готові дерев’яні обсадні коробки, підвіконня, лиштви. Образ виходить багатий і насичений.

Дуже вигідно виглядають плінтуса і дверні лиштви в одному розмірі, формі і кольорі – лиштва плавно і гармонійно переливається в плінтус, ніщо не змушує загострити погляд та увагу на переході. Плінтуса можуть бути як прямої форми, так і радіусної для м’якого вигину нестандартних стін.

Немає межі досконалості, тому ми з кожним днем все більше і більше розвиваємо своє виробництво, фантазію і можливості!

Ми займаємося виготовленням меблів з дня відкриття нашої компанії, але ніколи не виділяли окрему виробничу лінію з виготовлення обличчя Ваших меблів – меблевих фасадів і декору до них, завжди виготовляли меблі «під ключ». Але попит являє пропозицію, тому ми раді бути вам корисними і виділили зовнішню сторону меблів окремим потоком виробництва.

Але ж нам є чим Вас здивувати – наші виробничі можливості дозволяють нам робити унікальні і найрізноманітніші прикраси Ваших меблів з масиву дерева, що ми доводимо нашим клієнтам вже 30 років! Ми можемо робити безліч видів фрезерування, фарбування, радіусів, виготовлення може бути як механічним, так і висококваліфікованим ручним способом!

Пропонуємо ексклюзивні рішення в декоруванні приміщень. Оригінальні камінні і радіаторні рішення, арки, панелі – допоможуть зробити дизайн неповторним і статусним. Дуже затребувані вироби для проектування інтер’єрів ресторанних і готельних комплексів.

Виготовляємо на власному обладнанні брус і євробрус, обрізну або необрізну дошку, вагонку, блок-хаус, фальш-брус, дошку підлоги або терасну дошку. Власні сушильні камери дозволяють обробити пиломатеріали протягом короткого часу до повної готовності до використання, а пилорама підготує необхідний розмір вироби.

Наша компанія допоможе додати необхідну нотку характеру в кожне приміщення. Команда ДомоСвіта згуртовано виконує найрізноманітніші інтер’єрні побажання клієнта! Ми з інтересом приступаємо до будь-яких розробок. Наш девіз – «немає межі досконалості»! Роблячи замовлення у нас, Ви отримаєте саме те, що хочете!

Перейти в каталог

Ознайомтеся з нашими позиціями

Наш досвід роботи багаторічний, а технології на власному виробництві найновітніші. Досвідчені творчі співробітники підбирають тільки сертифіковані матеріали для ідеального варіанту кожного клієнта за прийнятною ціною!

Консультація

Від експертів Домосвіт

Перед тим як замовляти виріб, отримаєте безкоштовну консультацію з усіх аспектів продукції. Безкоштовна консультація вбереже вас від необдуманих рішень і витрати зайвих коштів.