ПРО НАС

Приватне акціонерне товариство «Будівельне управління №7» працює на будівельному ринку України з 1988 року.

ПРО НАС

Приватне акціонерне товариство «Будівельне управління №7» працює на будівельному ринку України з 1988 року. Підприємство починало свій шлях з організації великої виробничої бази в Софіївській Борщагівці під Києвом, де вона до сих пір залишається епіцентром виробництва компанії. Незважаючи на нові відкриті філії, салони, офіси і представництва, досьогодні успішно працює і розвивається під керівництвом сильного цілеспрямованого незмінного лідера. З кожним роком підприємство настільки розширювало свій асортимент і можливості, удосконалювалося і розвивалося, що назва стала занадто «малою» для знайомства з клієнтами. На сьогодні вся палітра підприємства представлена ​​торговою маркою ДОМОСВІТ, яка говорить сама за себе!

Підприємство за десятки років на ринку досягло в своїй області того майстерності, коли продукція стає твором мистецтва. Але не тільки престижний і статусний вид виробів є головною перевагою компанії. Кожен предмет меблів та інтер’єру народжується завдяки згуртованій роботі команди, проходить ретельний контроль якості на власній виробничій базі укомплектованої усіма ділянками виготовлення. Тому продукція гарантовано відповідає високим вимогам до функціональності і практичності.

До складу виробничої бази ДОМОСВІТ входять столярний цех, цех корпусних меблів, віконних конструкцій, власна пилорама і сушка для деревини. Все створено так, щоб існував безперервний контроль якості на всіх етапах виготовлення, виробництво було самодостатнім і незалежним.

Деревина для виробництва столярних виробів чітко контролюється за якістю, сортності, вологості. Для впевненості в гарантії своїх виробів дерево чітко відбирається фахівцями ще під час росту на ділянках. Добірний круглий ліс розпилюється на виробничій пилорамі в необхідні розміри і сушиться в власних сушильних камерах під строгим контролем вологості. Відповідно, після довгого копіткого відбору сировини, столяр працює з гарантовано якісним матеріалом.

У ДОМОСВІТ народжуються найсучасніші дерев’яні євро вікна, заглянувши через які можна побачити виготовлення найрізноманітніших моделей дверей, сходів, меблів та багатьох інших елітних виробів – плінтусів, стінових панелей, дерев’яних меблевих фасадів, підвіконь, різних пиломатеріалів. Майстри корпусних меблів з легкістю приступають до виготовлення будь-яких шедеврів, з огляду на побажання всіх і кожного. Але одне залишається незмінним – висока якість кожного нашого продукту.

І те, що задоволені клієнти рекомендують ДОМОСВІТ своїм друзям і знайомим є найкращою характеристикою компанії!
ДОМОСВІТ – це гарантія якості від виробника столярних виробів та корпусних меблів з багатим досвідом і потужною виробничою базою.

З повагою і надією на подальшу співпрацю колектив ДОМОСВІТ

Перейти до каталогу

Ознайомтеся з нашими позиціями.

Наш опыт работы многолетний, а технологии на собственном производстве самые новейшие. Опытные творческие сотрудники подбирают только сертифицированные материалы для идеального варианта каждому клиенту по приемлемой цене!

Консультация

Экспертов Домосвит

Перед тим як замовляти виріб, отримаєте безкоштовну консультацію з усіх аспектів продукції. Безкоштовна консультація вбереже вас від необдуманих рішень і витрати зайвих коштів.