Вікна

Одним з основних напрямків в діяльності ДомоСвіта є виробництво дерев’яних євровікон.

Деревянные окна от производителя в Киеве

Дерев’яні вікна ДОМОСВІТ

Компанія ДОМОСВІТ є одним з лідерів виробництва дерев’яних вікон в Києві та Україні, так як клієнтові пропонується широкий вибір порід дерева для рам, а також чотири розміри бруса – шириною 68, 78, 92 і лідер 110 мм! Розроблена нами індивідуальна комп’ютерна програма для максимально точного і швидкого прорахунку і виробництва дерев’яних євро вікон, балконних блоків, вхідних груп, розсувних систем і повного спектру додаткових виробів – алюмінієвих накладок на зовнішню сторону вікон, обшивок прорізів, підвіконь, наличників і багатьох інших супутніх виробів.
Дерево відмінний матеріал для виготовлення вікон. Воно добре пропускає частки повітря через мікропори, прекрасно поглинає шум, має низьку теплопровідність, високу морозостійкість. На сьогодні дерев’яні вікна дуже затребувані завдяки ефектному зовнішньому вигляду і характеристикам перевіреним століттями.
ДОМОСВІТ володіє великим фарбувальних цехом, обладнаним сучасними технологіями під керівництвом майстрів своєї справи. У роботі використовуються високоякісні перевірені професійні лакофарбові матеріали з обов’язковою наявністю сертифікатів якості. Конструкції не обмежені в колірній гамі – це будь-який колір Ral, відтінок тон-лаку, патина, можлива комбінація кольорів при двосторонньому покритті рам.

обложка окна
2 (1)
3
4
5
6
7 (1)
8
9
10
11
12
13
14
previous arrow
next arrow
обложка окна
2 (1)
3
4
5
6
7 (1)
8
9
10
11
12
13
14
previous arrow
next arrow

Дерев’яні вікна ДОМОСВІТ – стильне і еффектівое рішення для ВАС! Наші вікна додають інтер’єру легкості, витонченості і неповторності. Також, ДОМОСВІТ виготовляє арочні і круглі конструкції. А дерев’яні вікна в будинках зі зрубу доповнюються стильним лиштвою, віконницями, блок-хаусом. ДОМОСВІТ надає весь спектр необхідних послуг в одному цеху, це дуже зручно і вигідно! Також пропонуються дерев’яні вікна фінського типу, які складаються з двох повноцінних паралельних стулок, з’єднаних дерев’яною обшивкою між собою. Такі конструкції вважаються найтеплішими, так як між герметично закриваються стулками утворюється досить широка повітряний прошарок, яка є відмінним тепло- і звукоизолятором. Дерев’яні вікна – це свого роду алмаз, який заграє всіма відблисками і стане діамантом, якщо пройде огранювання у досвідчених ювелірів. Дерев’яні конструкції дуже гармонійно і шикарно вписуються в будь-який інтер’єр.

ДОМОСВІТ пропонує своїм клієнтам також дерев’яні вікна з алюмінієвими зовнішніми накладками. Такі конструкції особливо надійні і легкі у використанні, додають роки експлуатації. Зовнішні дерев’яні накладки поверх дерев’яних рам захищають вікно від природних ушкоджень і позбавляють господаря від додаткового обслуговування, зраджують вікна додаткової міцності. Алюміній додатково посилює шумоізоляційні характеристики конструкції, зменшує теплопровідність.

Для декоративного оформлення вікон ДОМОСВІТ пропонує своїм клієнтам оснастити їх міжскляними або зовнішніми шпросами, які додадуть склопакету конструктивну міцність і неповторний вигляд. Також можна додати естетичну родзинку конструкції, покривши склопакет унікальним вітражем.
Також варто відзначити, що ДОМОСВІТ виготовляє віконно-дверні розсувні системи всіх можливих типів. Консультанти порекомендують оптимальний портал для певного приміщення і професійно підберуть відповідну фурнітуру – Siegenia, Roto, AGB, GU.

Розсувні системи (портали) – це статус, економія простору, зручність і шикарний огляд улюбленого пейзажу, це модне на сьогодні панорамне скління. Розсувна система являє собою віконно-дверну конструкцію, яка зрушуючи, створює велику відкриту площу, що дозволяє мати надійний портал, а в той же час, при необхідності створити цілісне відкритий простір. У таких розсувних системах використовується особлива фурнітура в залежності від типу бажаного відкриття.

Такі портали можуть розміщуватися як зовнішньо – на верандах, в альтанках, басейнах і терасах, так і всередині приміщень. Головне, що потрібно пам’ятати при виборі розсувної системи, що вони бувають «холодними» і «теплими». «Холодні» використовують на неутеплених балконах, верандах, альтанках, де не потрібно герметичність і збереження тепла всередині приміщення. Вони найчастіше застосовуються в алюмінієвих, рідше в пластикових вікнах і досить дешеві. Завдання ДомоСвіта – створюється теплий контур будинку, тому розсувні конструкція (портал) не повинна відрізнятися по теплопровідності, шумоізоляції та інші характеристики від сусідніх вікон, але при цьому дозволяти відкривати досить великі отвори простим зміщенням стулки в сторону і робити це легко.

Розсувні системи діляться на кілька основних типів:

1. Паралельно-розсувні вікна і двері

2. Наклонно розсувні вікна і двері

3. Підйомно-розсувні вікна і двері

4. Складаються гармошкою вікна і двері

Компанія Домосвіт здійснює виробництво і монтаж кожного з перерахованих вище видів розсувних систем – відмінності в ціні, технічному використанні і зовнішній вигляд після відкриття порталу. Вибір тільки за клієнтом.

Перейти в каталог

Ознакомьтесь с нашими позициями.

Компанія ДОМОСВІТ – це симбіоз сучасних технологій, якості та ціни! Замовляючи у нас дерев’яні вікна – ви отримуєте не просто продукт, а витвір мистецтва! Вікна з дерева нашого виробництва це: стильно, надійно і енергоефективно!

Консультація

Від експертів Домосвит

Компанія ДОМОСВІТ – запрошує Вас відвідати наш офіс для ознайомлення з продукцією нашого виробництва, а також підібрати вікна з дерева на свій смак і бюджет!