domosvit7@gmail.com

Двері з масиву зі шпонованим вишукуванням

Двері з масиву зі шпонованим вишукуванням

by admin-domosvit admin-domosvit |30 Травня, 2023 | Uncategorized

Двері з масиву зі шпонованим вишукуванням – це межа між тишею і радістю, потаємним і святковим. Двері можуть бути ключем від казки, а можуть стати головним болем і нудьгою господаря, якщо виконані халтурно, з неякісних матеріалів або в безглуздому дизайні.

Мода диктує правила не тільки на сукні, а й на дверні блоки, хіба що не смішно це звучало. Звичайно, спочатку людина керується в будь-якому виборі своїм смаком, але часто навіть підсвідомо заснований на сучасних течіях моди.

Сьогодні дуже мають попит лаконічні щитові двері, без зайвих візерунків, вставок, форм. Такі дверні полотна виконуються строгого плоского типу і щоб надати їм родзинку, покриваються незвичайним візерунком шпону, комбінацією ламелів. Шпон – це тонкий зріз деревини, який клеїться на щит. В ідеалі дерево комплектувати з деревом, створювати якісні, але водночас модні дверні блоки з масиву дерева. Технологія виготовлення дерев’яних панелей та інших щитових виробів, тих же широких за площею дверних полотен, полягає у переклеюванні дерев’яних складових у цільний щит (для гарантованої відсутності деформації в часі) і далі покритті дерев’яними ламелями або тоншим зрізом-шпоном, тими ж ламелями. набагато меншого зрізу.

При створенні якісних дверей з масиву дерева використовуються тільки висококласні матеріали – шпон з дерева цінних порід, екологічно чисте дерево, довговічні та гіпоалергенні лакофарбові матеріали. Для столярного виробництва, яке дорожить своєю репутацією, небачена розкіш економити на матеріалах і видавати неякісний продукт, тому дерев’яні двері дійсно повинні бути з масиву! І те, що масив клеєний, а виріб виготовлений не з цільної дошки, показник професіоналізму. Такі двері прослужать довго і радуватимуть око не одного покоління, передаватимуться у спадок, як дорога прикраса!

Міжкімнатні двері з гарною розкладкою шпону, з оригінальним фрезеруванням, стильно підібрана фурнітура під керівництвом досвідченого дизайнера ідеально впишуться у будь-який інтер’єр. Дуже цікаво виглядають такі двері як зі стандартними наличниками, так і з наличниками врівень з полотном або без них зовсім.

Двері, покриті натуральним шпоном, своєю родзинкою мають унікальний зріз, візерунок, тому покриття вибирають максимально прозоре, щоб передати весь колорит. Кожні такі двері звучать по-своєму унікально, адже дерева, як люди – двох однакових не буває!

Share this post:

Залишити відповідь