domosvit7@gmail.com

Brick – збірні дерев’яні сходи

Brick – збірні дерев’яні сходи

by admin-domosvit admin-domosvit |25 Січня, 2021 | Uncategorized

Індивідуальні збірні дерев’яні сходи є унікальною, продуманої до кожного міліметра під певне приміщення. Такий виріб майстерне, рукотворне, виконано з якісних відповідних матеріалів, тому ціна відповідна і низькою бути не може.

У той же час дерев’яні сходи необхідна в будинку, незважаючи на бюджет власника, а це привід виробникам підбирати альтернативу в ціні, враховуючи високу якість і оригінальний дизайн.

До таких альтернативних сходах відносяться строгі дерев’яні з чіткими чистими лініями, так звані Brick сходи – «цеглина». Якісні матеріали, лаконічний оригінальний дизайн і конкурентоспроможна ціна роблять такі сходи підходить під будь-який запит.

Збірні дерев’яні сходи Brick – це відмінне рішення в плані бюджету, а дизайн можна коригувати кольором і дрібними деталями. Каркас, щаблі й поручні виготовляються масивними, строгими і міцними. Складові таких сходів максимально прості і стандартні, розміри і форми на вибір в декількох реченнях – щаблі й під Ступенко спрощеного типу для стандартизації та економії. У той же час, такі сходи не тільки зроблені за розміром приміщення під замовлення, а й унікальні за рахунок широкого сегмента доступних деталей. Найменша підсвічування, унікальний колір або дрібна фрезерування поручня зробить такі сходи неповторною, не відбиваючись на її ціні.

Brick схди – відмінне співвідношення ціни і якості, надає приміщенню стиль і простоту. Завдяки суворим лініях і відсутності специфічних моментів, відмінно вписується в будь-який інтер’єр, від класики до найсучаснішого.

Share this post:

Залишити відповідь