domosvit7@gmail.com

Дерев’яні вікна – особливості конструкцій

Дерев’яні вікна – особливості конструкцій

by admin-domosvit admin-domosvit |14 Квітня, 2021 | Uncategorized

Цінності, які ніколи не виходять з моди і не старіють люди називають класикою. Шкіра, хутра, золото і діаманти. У цьому ж списку дерев’яні вікна, які, в порівнянні з широко поширенними пластиковими, надають житлу невловимий шарм розкоші й вишуканого стилю.

Євровікна з дерева – повна протилежність до дерев’яних вікон, які робили столяри-самоучки однією сокирою з першоюї-ліпшої дошки. Сьогодні ж виробники цього продукту цілеспрямовано працюють для лакшери сегмента. Для такого виробництва характерні високотехнологічні процеси і жорсткий контроль якості як матеріалів так й кінцевого продукту.

Відбір деревини не тільки за якістю пиломатеріалів але і з урахуванням звукоізоляційних і теплоізоляційних властивостей. Так, для будинків розташованих поблизу галасливих міських магістралей ми пропонуємо вікна з більш щільних порід дерева, ніж для тих, що побудовані в тихому місці.

Довговічність дерев’яних вікон гарантується елітними видами деревини: бук, горіх, дуб та інші. Вироби з цих матеріалів стійкі до перепадів температури і вологості атмосфери, не деформуються і служать століттями, а при сучасних технологіях обробки термін їх використання необмежений.

Дерев’яні віконні системи не тільки екологічні і красивий але й відповідають найвищим вимогам експлуатації та дизайну. «Дихання» дерева, пронизаного природними порами, створює особливий мікроклімат всередині приміщення, при цьому захищаючи його від морозу, шуму, вологості.

Для дерев’яних вікон виготовляють особливі герметичні багатошарові склопакети, а для будинків зі зрубу у нас розроблена власна технологія “обсадні коробки”. Це унікальні стійкі конструкції істотно підвищують витривалість вікна до деформації і усадки дерев’яного будинку. В середині склопакет заповнюють аргоном або сухим повітрям, що збільшує його термо-властивості. Порожні рамки склопакета заповнюють вологопоглинаючим матеріалом, який компенсує гігроскопічність деревини, а дерев’яні рами захищають еластичним ущільнювачем по декільком контурам.

Зовнішнє скло може бути енергозберігаючими або термостійким, з дзеркальним ефектом, тонованими, матовими, броньованими і навіть, кольоровим або вітражним. Все залежить від Вашого бажання.

Регіони, в яких доступний замовлення дерев’яних вікон.

Таким чином ви можете купити або у нас дерев’яні вікна в Києві і всій Україні, а також Київської області в: Білій Церкві, Броварах, Ірпені, Борисполі, Фастові, Вишневому, Василькові, Обухові, Боярці, Бучі, Вишгороді, Переяслав-Хмельницькому, Славутичі , Яготині, Богуславі, Березані, Сквирі, Українці, Кагарлику, Тетієві, Узині, Миронівці, Таращі, Ржищеві, Чорноморську, Ізмаїлі, Одесі, Білгород-Дністровському, Подільському, Південному, Кілії, Рені, Балті, Роздільна, Болграді, Арцизі, Біляївці , Татарбурнаре, Теплодарі, Березівці, Кодимі, Ананьєві, Вилкове, Рівне, Вараш, Березному, Володимирецький, Гощі, Демидівці, Дубно, Дубровиці, Зарічному, Здолбунові, Корець, Костопіль, Млинові, Острозі, Радивилові, Рокитному, Сарнах та інших містах і областях України.

Share this post:

Залишити відповідь